Záznamové zariadenia G-Scope.

Záznamové zariadenia G-Scope.

Maximálna jednoduchosť

Jednoduchá inštalácia a používanie bez nutnosti dlhodobého učebného procesu vďaka konzistentnému, plne konfi gurovateľnému rozhraniu a softvérovým sprievodcom.

Maximálny výkon

64-bitový video engine G-Core, architektúra s dvojitou databázou zvlášť pre video a zvlášť pre metadáta. GPU akcelerované spracovanie obrazu. G-Scope - viac výkonu pre väčšiu efektivitu.

Top vlastnosti systému:

  • 64 bitová architektúra pre maximálny výkon.
  • GPU akcelerácia - pre ultra rýchle spracovanie obrazu
  • H264CCTV - H264 optimalizované pre CCTV aplikácie
  • Podpora H.265 - pripravené na budúcnosť
  • UHD a 4K podpora - vysoké rozlíšenia pre najvernejšie detaily
  • HTML 5 - podpora najnovších webo- vých technológií, mobilný prístup
  • Windows Embedded - na mieru šitý systém pre potreby CCTV riešení 

G-Scope/1500

G-Scope/1000: Výkonný kompakt

Navrhnutý pre malé inštalácie vyžadujúce kompaktný dizajn a ľahké použitie. Umožňuje pripojenie až 10-tich kamier a 6TB dátové úložisko. Vhodný aj pre použitie v ATM. Dostupný aj model pre 4x analógové video.   

G-Scope/3000: Profesionálny desktop

Server ideálny pre stredne veľké aplikácie. Inštalácia OS na disk SSD poskytuje zvýšenú úroveň dostupnosti. Až 24 TB pre záznam a možnosť pripojiť 32 IP kamier. Dostupná aj hybridná verzia

G-Scope/3500: Profi Desktop plus

Server s redudantným zdrojom, zvýšeným počtom pripojiteľných kamier, až 48 kanálov a s úložiskom až do 48TB (platí pre model G-Scope/3500 - IPSAS s externým úložiskom G-Scope/8000 - JB16). Dostupná aj hybridná verzia, ktorá umožňuje pripojiť ďalších 16 analógových kamier.

G-Scope/6000: Easy Server

Kompletný server pre 80 IP kamier (+16analóg) s redudantným zdrojom a OS na SSD poskytuje rovnakú úroveň redudancie ako menší brat, vstavaný RAID radič navyše umožňuje vytvoriť úložisko s kapacitou až 42TB pri zabezpečení RAID 5. Pre model G-Scope/3500 - IPSAS s externým úložiskom G-Scope/8000 - JB16 až do 120 TB.

G-Scope/8000: Expert Server

Najväčší z rodiny serverov. Škálovateľný od 1-3U, so slotmi pre 4, 8 alebo 16 dátových diskov s integrovaným RAID radičom a možnosťou pripojenia externých úložných polí je ideálnym riešením pre aplikácie veľkého rozsahu. Možnosť pripojiť až 128 IP kamier, OS na SSD, redudantný napájací zdroj, systém chladenia a servrový operačný systém sú zárukou tej najvyššej možnej dostupnosti systému. 

Značky: geutebrueck


  Späť na zoznam noviniek
Compare